Facebook Fotoğrafları Google Fotoğraflara Nasıl Aktarılır?

Ucretsiz Apple Kimligi olusturma

Facebook Fotoğrafları Google Fotoğraflara Nasıl Aktarılır? Tüm Facebook fotoğraf veya video kitaplığınızı Google Fotoğraflar’a aktarmak kolaydır. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Facebook, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Facebook’tan Google Fotoğraflar’a kolayca aktarmanıza olanak tanır.

Facebook’tan başka herhangi bir platforma fotoğraf aktarmak bir karışıklıktır ve sosyal medya devi bunu iyi biliyor. Neyse ki, Facebook artık fotoğraflarınızı Facebook’tan Google Fotoğraflar’a taşımayı kolaylaştırdı.  Veri Aktarımı Projesi’nin bir parçası olarak Facebook, resimlerinizi Google Fotoğraflar’a aktarmanıza olanak tanıyan bir araç geliştirdi.

Fotoğraf aktarma aracı ilk kez geçen yıl İrlanda’da duyuruldu ve geçen ay ABD ve Kanada’ya genişletildi. Bu özellik, Facebook ve Google hesabı olan herkesin kullanabileceği tüm dünyada kullanılabilir.

Fotoğraflarınızı Facebook’tan Google Fotoğraflar’a hızlı bir şekilde taşıma

* Windows 10 PC veya Mac’inizden Facebook’un masaüstü web sitesini ziyaret edin. Facebook ayarlarınıza gidin ve ardından “Ayarlar ve Gizlilik” i seçin.

  1. Menünün sol tarafındaki panelden “Facebook Bilgileriniz” seçeneğini belirtin.
  2. Fotoğraflarınızın veya videolarınızın bir kopyasını aktar’ı seçin ve fotoğraf ve videoları aktarmaya başlamak için’ Görüntüle’yi tıklayın.
  3. Açılır menüden Google fotoğraflarını seçin.
  4. Aktarımı Onayla’yı seçin ve Google Fotoğraflar şifrenizi girin. Araç, işlevsellik açısından oldukça basittir.

Fotoğrafları yedeklemek için Google Fotoğraflar nasıl kullanılır?

Google Fotoğraflar, fotoğrafları buluta kaydetmek için en basit araçtır.  Yazılım ücretsizdir ve sınırsız depolama alanına sahiptir. Varsayılan olarak, Google Fotoğraflar’da 15 GB depolama alanına sahip olursunuz. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ayda 1,99 $ karşılığında 100GB alabilirsiniz.

Google Fotoğraflar’ı telefonunuzda ilk kez kurmak için Google Fotoğraflar’ı açın> Google hesabınızda oturum açın> İstediğiniz kalitede ayarlarını seçin> Fotoğraflarınızın senkronize edilmesini bekleyin. Hepsi bu kadar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 0

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir