Facebook’ta Birinin Doğum Günü Nasıl Bulunur?

Facebook Bday

Facebook’ta Birinin Doğum Günü Nasıl Bulunur? Arkadaşlarının doğum günlerini unuttuğun için sana kızmasını istemezsin. Yani, her zaman tarihi biliyormuşsunuz gibi görünmesi için. Onlara sormadan tarihi hatırlamanın bir yolunu arıyorsun. Gidebileceğiniz seçeneklerden biri Facebook. Hangi doğum günlerinin geçtiğini, hangilerinin yaklaştığını ve o belirli günde hangi arkadaşların doğum günlerinin olduğunu görebileceksiniz.

Facebook’ta Bir Arkadaşın Doğum Günü Nasıl Aranır

Doğum günleri kimileri için mutlu bir fırsatken, kimileri için unutmayı tercih ettikleri bir gündür. Ancak, birinin doğum gününü kutlamaktan hoşlanıyorsanız, burada birinin doğum gününü Facebook’ta nasıl bulabilirsiniz. Facebook’ta birinin doğum gününü bulmak için Facebook Etkinlikleri bölümüne gitmeniz gerekir. Sosyal ağın bu bölümü, ekranınızın sol tarafında olacağı için bulmak kolaydır.

Facebook Events Section 1 1

Etkinlikler’e tıkladığınızda, Doğum Günü seçeneği görünecektir. Etkinlikleriniz bölümünün solunda ve sağında olacaktır.

Birthdays on Facebook 1 1

Bir sonraki sayfada, geçen doğum günlerini, yaklaşmakta olanları ve kaçırdıklarınızı göreceksiniz. Kişinin adının hemen altında, Facebook size o kişinin kaç yaşına döndüğünü gösterecektir.

Facebook’ta Birinin Doğum Günü Nasıl Bulunur – Android 10

Her zaman bilgisayarınızın başında olmayacaksınız, bu nedenle Android cihazınızda birinin doğum gününü nasıl bulabileceğinizi de bilmek isteyeceksiniz. Başlamak için Facebook uygulamasını açın ve doğum gününü bulmak istediğiniz kişiyi bulun.

Facebook Bday 1 1

Kişi etkinleştirmişse, doğum gününü Temel Bilgiler bölümünde görmelisiniz.

Basic Info Facebook Bday 1 1

Hatırlamanız gereken o kadar çok tarih var ki, önemli tarihlerin hatırlatılmasını istemeniz normal. Facebook’un doğum günü hatırlatıcısı sayesinde, bir doğum gününü asla unutmak zorunda kalmayacaksınız ve ardından sonuçlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Facebook doğum günü hatırlatıcısı sizi önemli bir doğum gününü unutmaktan kurtardı mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildire bilirsiniz.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 2

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir


Hüseyin Güler

Hüseyin Güler

Hesabın doğum tarihini öğrenmek istiyorum

Hüseyin Güler

Hüseyin Güler

Bu olmaması lazım