Google Asistan Nasıl Kapatılır

Google Asistan kapatma

Google Asistan Nasıl Kapatılır Google Asistan, her türlü görevi yapmanıza ve her tür konu hakkında bilgi almanıza olanak tanır. Sihirli kelimeleri söyleyen Google Asistan, ihtiyacınız olan her konuda size yardımcı olmaya hazır. Ekrandaki metni okumak, diğerlerinin yanı sıra havanın nasıl olacağını size söylemesi gibi şeyler yapabilir.

Ancak, Google Asistan ne kadar yararlı olursa olsun, bazı kullanıcılar bunu kapatmayı tercih edebilir. İyi haber şu ki, Google Asistan’ı devre dışı bırakma adımları hızlı ve fikrinizi değiştirirseniz her zaman tekrar açabilirsiniz.

Google Asistan’ı devre dışı bırakma

Not : Bu, Android 10 yüklü bir Android cihazda yapıldı

Google Asistan’ı kapatmak istediğinizden eminseniz, cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın ve Google uygulamasını bulana kadar aşağı kaydırın. Uygulamayı seçin ve şuraya gidin

Disable Google Assistant
  • Hesap Servisi
  • Arama, Asistan ve Ses
  • Google Asistan
  • Genel
  • Google Asistan’ı kapatın
How to turn of Google Assistant Android 10

Son düşünceler

Bazen bir ara vermek için Google Asistan’ı devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla, Google Asistan ile ilgili herhangi bir şeyle uğraşmak istemediğiniz zamanlar için, onu nasıl kapatacağınızı biliyorsunuz. Google Asistan’a ne kadar ara vermeyi planlıyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 0

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir