İPhone veya iPad kişiler nasıl birleştirilir

39789 76380 sxs

İPhone veya iPad kişiler nasıl birleştirilir İPhone’unuzda zaman zaman yinelenen kişilerle karşılaştığınızı fark edebilirsiniz, özellikle bir süredir birden fazla Apple cihazınız varsa. Mevcut kişileri tek bir girişte nasıl birleştirebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Günün sonunda bu sorun herkesin başına gelebilir – kazara yinelenen temas. Belki birinin ev ve iş telefon numarası için birden fazla giriş eklemişsinizdir. Belki de iPhone’lara o kadar uzun süredir sahip oldunuz ki, bilgiler çok sayıda yedekten kopyalandı.

Sebebi ne olursa olsun, zaman zaman küçük bir bahar temizliği yapmaktan zarar gelmez. Yinelenen kişileri birleştirmek hızlı ve kolay bir işlemdir ve kapsamlı bir kişi listesinde gezinmeyi daha az göz korkutucu hale getirebilir.

İPhone veya iPad'de kişiler nasıl birleştirilir

İPhone veya iPad’de kişiler nasıl birleştirilir

  1. Kişileri Aç
  2. Diğer kişileri birleştirmek istediğiniz kişiye dokunun
  3. Düzenle ‘ye dokunun
  4. Kişileri Bağla ‘ya dokunun
  5. Yinelenen kişilere dokunun
  6. Bitti ‘ye dokunun

Önemli: Kişileri birleştirmek, her iki kişiden gelen herhangi bir bilginin üzerine yazmaz, bunun yerine onları tek bir kartta birleştirir. Bir kişinin eski adresleri, telefon numaraları veya e-postaları gibi güncel olmayan bilgileriniz varsa, bilgileri manuel olarak güncellediğinizden veya kaldırdığınızdan emin olmalısınız.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 0

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir