iPhone Yinelenen Kişileri Silme

iPhone rehber düzenleme

iPhone Yinelenen Kişileri Silme Tüm yinelenen kişileri iPhone’unuzdan kaldırmak istiyor musunuz? Bunu yapmanın birden fazla yolu var. Kişiler listenizi el ile geçip silebilir veya kişileri birleştirmeyi seçebilirsiniz.

Kişilerinizi Apple’ın bulut sunucularıyla senkronize etmek için iCloud’dan yararlanırsanız, bazı kişiler için yinelenen kişiler sorun olabilir. Ayrıca, iPhone’unuza Google, Outlook vb. Gibi üçüncü taraf hesapları eklerseniz Kişilerinizi depolamak için birden fazla hizmet kullandığınızdan iletişim bilgileriniz çakışabilir. Ayrıca, Android gibi başka bir cihazdan başka bir adres defterini içe aktarırsanız, yinelenen kişiler sıklıkla gerçekleşir.

İPhone veya iPad’lerinde yinelenen kişiler gören iOS kullanıcılarından biriyseniz, muhtemelen tekrarlayan kişileri iPhone’unuzdan nasıl kolayca silebileceğinizi öğrenmek istersiniz. Dalış yapın ve bunun nasıl çalıştığını öğrenin!

İPhone’dan Yinelenen Kişileri Silme

Bu makalede, iPhone veya iPad’inizdeki çakışan iletişim bilgilerinden manuel olarak nasıl kurtulabileceğinize odaklanacağız. Bu, yinelenen iletişim bilgilerinin bulunmasını ve kaldırılmasını içerir. Şimdi gerekli adımlara bir göz atalım.

 1. İPhone’unuzun ana ekranından “Telefon” uygulamasını açın ve “Kişiler” bölümüne gidin.

  Telefon simgesi
 2. Burada, kişileriniz arasında gezinin ve listenizdeki yinelenen kişileri bulun. Yinelenen herhangi bir kişiye dokunun.

  İPhone'dan Yinelenen Kişileri Silme
 3. Şimdi, kişi bilgilerini düzenlemek için ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Düzenle” ye dokunun.

  İPhone'dan Yinelenen Kişileri Silme
 4. Tamamen aşağı kaydırdığınızda burada saklanan tüm bilgileri silme seçeneğiniz olur. “Kişiyi Sil” e dokunmanız yeterlidir.

  İPhone'dan Yinelenen Kişileri Silme
 5. Şimdi, eyleminizi onaylamanız istenir. Silme işlemini onaylamak için tekrar “Kişiyi Sil” i seçin.

  İPhone'dan Yinelenen Kişileri Silme

Bu şekilde yinelenen kişileri iPhone’unuzdan manuel olarak silebilirsiniz. Bu makale öncelikle iPhone’a odaklansa da, aynı prosedür iPad’inizdeki yinelenen kişileri ve bu konuda iPod touch’ı silmek için de kullanılabilir.

Yinelenen kişileri silmek için alternatif bir seçenek, onları birleştirmektir. Doğru, Google, iCloud, Outlook vb. Gibi birden fazla hizmetten kaydedilmiş kişileriniz varsa , yinelenen bilgilerden kurtulmak için iPhone’unuzdaki bu kişileri bağlamak veya birleştirmek isteyebilirsiniz.

Yinelenen kişileri manuel olarak silmek, özellikle iPhone’unuzda çok fazla yinelenen kişi varsa, çoğunuz için bir güçlük olabilir. Ancak, App Store’da bulunan, Cihazınızda depolanan tüm yinelenen kişileri bulmak ve birleştirmek için Contact Cleanup veya Cleaner Pro gibi üçüncü taraf uygulamaları da kullanabilirsiniz (yalnızca bu belirli uygulamaları savunmuyoruz, bu amaca hizmet etmek için var olduklarını gösteren).

Apple aygıtlarınızdaki kişileri senkronize etmek için bir Mac kullanıyor ve iCloud kullanıyor musunuz? Öyleyse, yinelenen kişileri aramanın ve MacOS’taki Apple ekosisteminde derin kullanıcılar için tartışmasız en kolay çözüm olan macOS’taki Kişiler uygulamasında birleştirmenin oldukça basit ve basit olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız. iPhone.

İPhone veya iPad’inizden tüm yinelenen kişileri silmeyi başardınız mı? Kişilerinizi senkronize etmek için Apple’ın iCloud’una bağlı mısınız veya kişi yönetimi için Google veya Outlook gibi üçüncü taraf hizmetleri mi kullanıyorsunuz? İPhone veya iPad adres defterinizdeki yinelenen kişileri silmek için başka bir yöntem kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümündeki deneyimlerinizi, düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize bildirin.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 0

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir