TikTok profilinizi kimin baktığını nasıl öğrenirim

444

TikTok profilinizi kimin baktığını nasıl öğrenirim Ortak bir TikTok kullanıcısı olarak, platformda daha iyi hareket etmek ve gizliliğinizi korumak için TikTok hesabınız hakkında bilmeniz gereken bazı şeyler var. Çok sık sorulan şeylerden biri, TikTok videolarınızı ve Profil görünümlerini içerebilen TikTok’unuzu kimin görüntülediğini nasıl göreceğinizdir.

TikTok videonuzu kim görüntüledi, TikTok profilinizi kimin görüntülediğini nasıl göreceğiniz gibi tüm yanıtlarınızı ve TikTok profili ve video görüntülemeleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. 

TikTok profilinizi kimin görüntülediğini görebiliyor musunuz?

Neyse ki, evet, TikTok profilinizi kimin tam olarak hesaplarına göre görüntülediğini görebilirsiniz. TikTok, kullanıcıların profil görüntüleyenlerinin kim olduğunu bulmalarına izin veren çok az platformdan biridir. TikTok’ta, TikTok profilini görüntüleyen hesap sahiplerini gösteren bir uygulama içi seçeneği var.

TikTok profilinizi kimin görüntülediğini öğrenmek için şu kolay adımları izleyin:

TikTok uygulamasını açın ve profilinize g.

  1. Bildirim simgesini bulun ve dokunun (Bu, ekranın alt çubuğundaki Gelen Kutusu düğmesine tıklanarak yapılabilir).
  2. Artık tüm TikTok bildirimlerinizi görebilirsiniz. “Profilinizi görüntüledi” metnini bulun.
  3. İşte TikTok’unuzu görüntüleyen TikTokerler listesi.
  4. TikTok profil izleyicilerinizin tam olarak kim olduğunu öğrenmek için profil resimlerine dokunun.
Picture1 2

Not:  TikTok profil izleyicilerinin ve TikTok’unuzu görüntüleyen kişilerin her 24 saatte bir güncellendiğini ve bu nedenle yalnızca dünün profil görüntüleyenlerini görebileceğinizi unutmayın. Bugün profilinizi kimin kontrol ettiğini bulmak için 24 saat daha beklemeniz gerekecek.

TikTok videolarınızı kimin görüntülediğini nasıl görebilirim?

TikTok, TikTok profil görüntüleyenlerini görme seçeneği sunarken, TikTok videolarınızı kimin görüntülediğini görme seçeneği hala yoktur, ancak yine de TikTok videolarınızı kaç kişinin görüntülediğini görme seçeneği vardır, bu yararlı bir seçenek ve belirleyecektir. TikTok videolarınızın her birinin platformda ne kadar başarılı oynadığını.

TikTok’ta daha başarılı olmak istiyorsanız, görüşlerinizi takip etmek bir zorunluluktur. TikTok videolarınızı kaç kişinin görüntülediğini öğrenmek için sonraki bölümü okumaya devam edin. 

TikTok video izleyicilerinin sayısı nasıl görülür?

TikTok video izleyicilerinin sayısını bulmak çok kolay ve atılması gereken birkaç kolay adım var. TikTok videolarını kaç kişinin izlediğini öğrenmek oldukça yararlıdır ve bunlardan hangisinin daha iyi performans gösterdiğini bilerek ve modellerini yeni TikTok videolarınıza uygulamaya çalışarak videolarınızı iyileştirebilirsiniz.

İşte TikTok video izleyicilerinin sayısını şu şekilde görebilirsiniz:

  1. Cihazınızda TikTok uygulamasını açın.
  2. Sizi profilinize götüren ekranın sağ alt kısmındaki “Ben” sekmesine gidin.
  3. İşte TikTok’ta yayınladığınız videoların listesi; yayınlanan her videonun sol alt köşesinden izleyici sayısını öğrenin.
444

TikTok profilleri bilmeden nasıl görüntülenir?

Herhangi bir nedenle TikTok profillerini görmek ve arkanızda ayak izi bırakmamak isteyebilirsiniz. Şimdiye kadar bildiğiniz gibi, TikTok kullanıcıları TikTok profillerini kimin görüntülediğini bulmaları için bilgilendirir, bu nedenle oturum açtığınızda bir hesabı ziyaret ederseniz, kullanıcı hesabını ziyaret ettiğinizi bilir. Bu sorun için iki geçici çözüm vardır.

TikTok profillerini TikTok uygulamasından anonim olarak görüntüleyin

Eğer mümkün olmakla birlikte bir hesap olmadan TikTok videoları izlemek  TikTok ait web sayfasından, orada TikTok bir web tarayıcısından başka bir kullanıcı aramak için bir yol olduğunu ve dışarı oturum açtığınızda cihazınızdaki TikTok uygulamayı kullanmak gerekecektir. İşte bunu nasıl yapacağınız:

1. TikTok hesabınıza gidin ve sağ üst köşedeki üç yatay noktayı tıklayın.

2. “Oturumu Kapat” düğmesini bulun ve üzerine dokunun. 

3. Hesabınızdan çıkış yapmak istediğinizi onaylayın.

4. Artık çıkış yaptığınıza göre, TikTok ana ekranına gidin ve ekranın altında ‘Keşfet’ yazan büyüteci bulun ve istediğiniz hesabı aramak için üzerine tıklayın.

5. Kullanıcı adını arayın ve göründüğünde üzerine tıklayın.

6. Artık bilmeden TikTok profillerini görebilirsiniz.

Not:  Arama başarısız olduysa ve aradığınız profili bulamadıysanız, bunun nedeni TikTok hesaplarının herkese açık olmaması olabilir.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

0 / 0

Bir yanıt yazın 8

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. * Zorunlu alanlar olarak işaretlenmiştir


Yasemin yıldırım

Yasemin yıldırım

Bende bir tiktok kullanıcısıyım ama bende profilimi ziyaret edenler gelmiyor.sadece canlı yayın yapan ve beğeni atanları bildirimi geliyor.Ayrica tiktoka yeni gelen güncellemeden dolayı hikayelere bakanları göremiyoruz.Daha once bakanları görebiliyorduk ama şuan sadece beğeni atanları görebiliyoruz.30 kişi izlemisse hikayeyi 10 kişi beğeni atmış ama sadece 10 kişiyi görebiliyoruz.Bu konuda yardımcı olurmusunuz.gorebilecegim bir program felan varsa lütfen yardımcı olun.

@ibo_bey_6

@ibo_bey_6

Benim hesabımda pırofil görüntüleme bulunmuyo

Hasan

Hasan

Benimde aynı ne yazık ki

Nur

Nur

Kimlerin profil ziyaret ettiğimi nasıl göre bilirim

Sibel polat

Sibel polat

Aynı şekilde bnde göremiyorum lütfen banada yardımcı olun profilime bakanlari bnde goremiyorum

Nurgül

Nurgül

Profilime bakanların kendi hesapları gizli olsa bilede mi?bKtigiy görünür yoksa herkese açık olan hesaplar mi sadece görülüyor