Unmute WhatsApp notifications Android

WhatsApp Grup bildirimleri sessize alma

WhatsApp Grup bildirimleri sessize alma Komik bile olmayan çok fazla WhatsApp grubunda mısınız? İş, Okul, Aile için WhatsApp grubundasınız ve unuttuğunuz kişiyi dikkate almıyorsunuz. Yalnızca önemli olduğunu düşündüğünüz şeyler için bildirim aldığınız için bazı gruplar diğerleri kadar sinir bozucu değildir.

Ancak, konuşmaları hiç bitmeyecekmiş gibi görünen başka gruplar da var. Telefonunuzun sesini kapatabilirsiniz, ancak önemli bir gruptan önemli bir şeyi kaçırabilirsiniz. İyi haber şu ki, WhatsApp tüm kullanıcıların beklediği özelliği ekledi. Grup bildirimlerini sonsuza kadar sessize alma

WhatsApp Grubu Bildirimleri Kalıcı Olarak Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Biraz huzur ve sükunet elde etmek için bazen birini susturmaktan başka seçeneğiniz yoktur. Birinin sesini kapatmak, onların durumunuzu görmesini veya size daha fazla mesaj göndermesini engellemez, ancak en azından o grup için bildirim sesini bir daha duymayacaksınız. Veya siz sessize alma işlemini geri alana kadar.

Herhangi bir WhatsApp grubunu sessize almak için uygulamayı açın ve bildirimini sessize almak istediğiniz grubu bulun. Gruba uzun basın ve üzerinde bir çizgi bulunan hoparlör simgesine dokunun. Konuşmacıyı grubun sağ alt kısmında sohbet listesinin sağ alt köşesinde gördüğünüzde işlemin doğru şekilde yapıldığını anlayacaksınız.

Mute WhatsApp Group Notifications

Bildirimi sekiz saat, Bir saat veya Her Zaman için sessize alma seçeneklerinin bulunduğu yeni bir pencere görünecektir. Daha önce, WhatsApp bildirimleri bir yıl boyunca sessize alabiliyordu, ancak bu seçenek Her Zaman seçeneğiyle değiştirildi.

Bildirimlerini kapatmak istediğiniz tüm gruplar için bu işlemi tekrarlamanız gerekecek. WhatsApp için grup bildirimini cihazınızın ayarlarından da kapatabilirsiniz, ancak bu tüm grupları sessize alır. Bu yapmak istediğiniz bir şeyse, belki tüm bildirimlere ara vermek için aşağıdakileri yapmanız gerekir.

Android Ayarları Üzerinden WhatsApp Grup Bildirimleri Nasıl Devre Dışı Bırakılır

Disable WhatsApp group notification

Grup bildirimlerini ayarlar aracılığıyla kapatmak için ayarları açın ve Uygulama ve bildirimler> Tüm X uygulamaları> WhatsApp> Bildirimler> Grup Bildirimleri’ne gidin.

WhatsApp Grup Bildirimlerinin Sesi Nasıl Açılır

Belirli bir grubun bildirimlerini görmezden gelmeye devam edemezseniz, grubu bularak ve üzerine uzun basarak grubu sesini açabilirsiniz. Hoparlör simgesinin üzerinde artık bir çizgi olmayacak; onun içinden çıkan ses dalgaları olacaktır. Hoparlöre dokunduğunuzda, sohbette karşısındaki çizgiyi gösteren hoparlör simgesi kaybolacaktır.

Unmute WhatsApp notifications Android 1 1

Sonuç

Bildirimler kadar önemli, zaman zaman bunlara ara vermek her zaman iyi bir şeydir. Bazı kullanıcılar, WhatsApp mesajı aldıklarını bildiklerinde mesajlarını kontrol etmeye karşı koyamazlar. WhatsApp grup bildirimlerinizi bazen devre dışı bırakır mısınız?


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir